En büyük CAD/CAM sistemlerinde mevcut dijital kütüphane

Sirona, Dental Wings, 3Shape, Exocad gibi CAD yazılımları içinde yer alan implant ve dayanak kütüphaneleri ile dijital çağa hazır

YENİLİK: Açılı TiBase Dayanaklar

2018 yılı sonunda portföyümüze girecek olan, açılı vida kanalına sahip Ti-Base dayanaklar, zor protetik vakaların çözümü için geliştirildi. Bu sayede, implant yerleşiminin zor olduğu durumlarda dahi vida kanalını estetik bölgede uygun şekilde konumlandırmak mümkün olacaktır.


3mm çapında Microcone implantlar için TiBase Kuron ve Köprü Dayanağı

3.5 mm baca yüksekliği ve 0.7 mm ile 1.2 mm dişeti yüksekliği seçenekleri sayesinde 3 mm çapında implantların endike olduğu bölgelerde TiBase dayanak üzerine yüksek estetik özelliklere sahip kuron ve köprü çözümleri sunulabilir.

3.5mm - 5mm çapında Microcone ve düz Quattrocone implantlar için TiBase kuron ve köprü dayanakları

3.5 mm ve 5.5 mm baca yüksekliği ve 0.6 mm ile 1.1 mm dişeti yükseklikleri ile Microcone ve Quattrocone implantların üzerine dijital süreçlerle kişiye özel dayanaklar üretmeye olanak sağlayan TiBase kuron ve köprü dayanakları mevcuttur.

Microcone ve düz Quattrocone implantlar için PreFace dayanaklar

Titanyum ve kobalt-krom materyal seçeneklerine sahip, belli başlı CAD/CAM sistemlerinde tasarım ve kazıma yapmaya uygun dayanaklar ile, kişiye özel endikasyonlara çözüm sunulabilir.

Quattrocone30 Preface Dayanağı

Özgün ve patentli tasarıma sahip Quattrocone30 açılı implant kullanımının endike olduğu durumlarda, kişiye özel tek üyeli restorasyonlar için simante dayanak üretilmesine olanak veren PreFace dayanaklar mevcuttur.

Tarama Postları (Scanbody)

Doğrudan implantların içine veya Multi-Unit dayanakların üzerine yerleştirilebilen tarama postları
sayesinde, hem ağız içinde dijital ölçü almak hem de konvansiyonel yöntemlerle alınan ölçüyü
model tarayıcı ile dijital ortama aktarırken kullanarak implantların pozisyonunu en doğru şekilde
CAD programlarına aktarmak mümkün olur.